22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Tifozët shqiptarë mbushin me euro artistin e rrugës në Dortmund

spot_img

Një artist rruge në Dortmund ka vendosur që të vizatojë në tokë të gjithë flamujt e ekipeve pjesëmarrëse në “Euro 2024”.

Tifozët që kalojnë pranë punimeve të këtij artisti vendosin euro te flamuri i vendit të tyre dhe më tepër euro kishte te flamuri shqiptar.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat