fbpx

Tifozja e Juventusit mbështet bardhezinjtë nudo

Screenshot_7-2.jpg

Juventusi ka tifozë por ka edhe nga ato tifoze të cilat janë të gatshme të heqin gjithçka për të treguar dashurinë e tyre për kampionët e Italisë.

Margot Ovani është një nga tifozet e cila nuk ngurron të tregojë se në zemrën e saj është vetëm Juventusi. Së fundmi, ajo ka realizuar një set fotografik nudo, ku pjesët intime i ka mbuluar me anë të pikturave.

Në trupin e saj është pikturuar fanella e Juventusit, me fotot që janë bërë virale në rrjet dhe që nuk lënë shumë vend për imagjinatë.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303