fbpx

Tigri sulmoi 20-vjeçarin që e përkëdheli, polici e vret me armë

237FA868-385D-4ED1-8B74-0C66194F7881.jpeg

Një tigër që sulmoi një të ri që tentoi ta përkëdhelte u vra nga një oficer policie. Ai e qëlloi mbrëmjen e kaluar në një zonë të ndaluar të një kopshti zoologjik në Florida.

I riu, rreth 20 vjeç, i cili punonte në një kompani pastrimi për llogari të kopshtit zoologjik, është plagosur rëndë dhe po trajtohet.

Fillimisht, tigri i kapi dorën atij dhe më pas burri ka kaluar dorën nga një vrimë e gardhit për ta përkëdhelur.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303