fbpx

Tika modelja më e re me origjinë shqiptare si vajza më seksi në bote

Screenshot_8-1.png

Në klasifikimin e vajzave më seksi në bote në azhornimet e fundit nga portali Wap Mag ka një new entry ,Tika Camaj .

Modelja ka spikatur në sfilatat e fundit të Victoria’s Secret,  me trupin dhe format e përkryera.

Ajo ka pasion të çmendur sportin, për ketë arsyje ka nje fizik kaq të mirë

Tika ka praktikuar arte marciale dhe ka qenë kampione e Taekwondo në adoleshencën e saj.

E meriton të jetë në klasifikim? Shikojeni në galerinë tone :

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *