27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Tiranë/ 63-vjeçari vetëdigjet me benzinë

spot_img

Një ngjarje e rëndë është regjistruar vetëm pak më parë në Tiranë. Një 63-vjeçar është vetëdjegur me benzinë në zonën e Farkës. Ende nuk dihen arsyet që ai ka ndërmarrë këtë veprim.

63 vjeçari është dërguar urgjentisht në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 30.05.2024, rreth orës 12:30, në Unazën e Madhe, krahu lindor me drejtim lëvizje Teg, (në afërsi të Farkës), ka tentuar të vetëdigjet me lëndë djegëse, dyshohet benzinë, shtetasi N. Sh., 63 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat