Tiranë/ Një person hidhet nga lartësia e një pallati

Një person është hedhur nga lartësia e një pallati pasdite e sotme.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Unazës e Re dhe i lënduari është hedhur nga kati i 3 i pallatit.

Ai u dërgua menjëherë në spitalin e Traumës për të marrë trajtim mjekësor.

Ende nuk dihen arsyet e hedhjes nga pallati, por policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./real-news.tv