fbpx

Tjetër lajm i mrekullueshëm: Familja Xhaka po shtohet sërish (FOTO)

Një lajm tjetër i mrekullueshëm vjen nga familja Xhaka!

View this post on Instagram

❤️ Family ❤️ @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

Vetëm një muaj e pak pas ardhjes në jetë të vajzës së Granitit dhe Leonitës, Ayana, familja po shtohet sërish.

View this post on Instagram

MUM,DAD & OUR ANGEL👼🏻♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Këtë radhë janë Arbnorja dhe Taulanti që do bëhen prindër. Ndërkohë ende nuk është bërë e ditur gjinia e fëmijës që pritet të lindë.