fbpx

Tjetër ngjarje e rëndë në Fier, dhëndri tenton të vetëvritet në shtëpinë e vjehrrit, mësohet se…

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në Fier. Taulant Jemini, 36-vjeç ka tentuar t’i japë fund jetës në shtëpinë e vjehrrit të tij, në rrethana ende të paqarta.

Mësohet se Jemini, me banim në Tiranë, ka lënduar veten, dhe tashmë ndodhet në Sptalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

“Sot rreth 08:30, në Patos, në banesën e vjehrrit të tij, shtetasit S. A., dyshohet se ka tentuar të vetëvrítet me mjet prerës (thíkë), shtetasi T. J., 36 vjeç, banues në Tiranë.

Aktualisht 36-vjeçari ndodhet në Sptalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, njofton Policia e Fierit.