fbpx

Tjetër ngjarje e rëndë në në Pogradec, ka serish të shtëna me armë zjarri

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Vetëm pak minuta më parë është raportuar se një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec.

Një person ka mbetur i plagosur pasi janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri

Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit, si dhe as rrethanat e ngjarjes.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303