33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Tjeter skandal në familjen Kardashian, Kylie akuzon Travis Scott për tradhti

spot_img

Familja Kardashian / Jenner është perfshire sërish në skandal,  këtë herë thuhet se Kylie akuzon babanë foshnjës së saj Travis Scott për tradhti

Sipas TMZ, Travis anuloi një shfaqje të planifikuar në Buffalo të enjten në mbrëmje për shkak të sëmundjes. Por burimet thonë se është më shumë se kaq.

Pretendimet janë raportuar të jenë bërë nga Kylie pasi Travis arriti në shtëpi për të papritur 21-vjeçaren dhe vajzën e tyre 1-vjeçare, Stormi të mërkurën mbrëma.

Kylie pretendon se ka gjetur prova që dëshmojnë se rapperi e ka tradhtuar.

Pak para se lajmi i çështjes së tradhtisë të shpërthente, Travis shkroi në Twitter se nuk do të ishte në gjendje të bënte shfaqjen e tij.

Travis ka mohuar fuqishëm thashethemet me përfaqësuesin e reperit të Mode Sicko duke u thënë E! News: “Arsyeja pse ai anulloi  shfaqja e tij sonte ishte për shkak të sëmundjes”.

Kujtojmë se para disa ditësh Khloé përfundoi marrëdhënien e saj me Tristan Thompson pasi ai thuhet se e ka tradhetuar me miken më të mirë të Kylie, Jordyn Woods.  Jordyn është planifikuar të ndajë anën e saj të tregimit në një intervistë për të gjithë të premten në emisionin të Jada Pinkett Smith, Red Tablet Talk.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat