fbpx

Tjetër tërmet lëkund vendin tonë, ja epiqendra dhe magnituda

termet.jpg

Një tërmet ka rënë pak më parë në Gjegjan të Shkodrës.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 3 i shkallës rihter.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303