fbpx

Tjetër tragjedi në Tiranë/ Punëtori bie nga lartësia dhe humb jetën….

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një tjetër ngjarje tragjike është shënuar në Tiranë,  ku një punëtor mësohet se ka rënë nga lartësia në pallatin ku punonte duke gjetur vdekjen.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.09.2020, rreth orës 16:10, në rrugën “Kongresi i Manastirit”, duke punuar në një kantier ndërtimi, dyshohet se ka rënë nga lartësia punëtori shtetasi I.B., 56 vjeç, dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303