15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“T’lagi me shampanjë”/ Nuk përmbahet Blendi Klosi, i entuziazmuar pas fitores, kërcet festa…

spot_img

Ka shpërthyer shampanja në Berat. Blendi Klosi është shfaqur tejet i lumtur pas fitores dhe ka lagur të gjithë të pranishmit me shampanjë.

Klosi në një prononcim për mediat është shprehur shumë i entuziazmuar në lidhje me fitoren e 5 mandateve në qarkun e Beratit.

Klosi u shpreh se kjo ishte një fitore spektakolare pasi ai renditej i pesti në listë. Menjëherë pas shpalljes së rezultatit, socialistët kanë shpërthyer në festë.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat