fbpx

Tom Cruise pëson aksident me makinë gjatë xhirimeve të filmit (Foto)

Mission-Impossible-ae4b.jpg

Tom Cruise gjatë xhirimeve të filmit Mission Impossibile 7, ka pësuar një incident me makinë.

Sipas mediave ndërkombëtare aktori I famshem gjatë xhirimit të një pjese të filmit për pak sa nuk është përmbysur me makinë.

Cruise po ecte me shpejtesi me një makinë Fiat 500, kur ka goditur një tullë dhe makina është ngritur në ajër.

E gjithë kjo ka ndodhur  në qëndrën e kryeqytetit të Italisë: Romën.

Pas daljes nga makina Cruis mbante një maskë të zezë për të respektuar masat anti-Covid.

Ai u fotografua duke përshëndetur fansat e tij që kishin rrethuar të gjithë skenën e xhirimeve.

Ndërkohë që në makinë së bashku me aktorin ishte dhe partnerja e tij në film Hayley Atwell. Ata të dy janë mirë dhe nuk janë dëmtuar gjatë incidentit.

t2-6 t4-4 t1-7
<
>
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303