fbpx

Tom Cruize i heqin rolin, “është shumë i shkurtër”

Screenshot_22-8.jpg

Heroi Jack Reacher do të luhet nga një aktor i ri pasi krijuesi i tij Lee Child pranoi se Tom Cruise, i cili e luajti atë në dy filma, është shumë i shkurtër.

Në librin për fëmijë të Child, Reacher është përshkruar si 1.98 metra i gjatë dhe me duart në madhësinë e një pjate. Por aktori është vetëm 1.73 metra i gjatë.

“Cruise, kishte gjithë talentin, por nuk kishte atë fizik,”-tha Child për BBC Radio.

Autori tha se një marrëveshje u nënshkrua javën e kaluar për të bërë një shfaqje të re.

Fansat shfaqën pakënaqësi për përshatshmërinë e aktorit për të luajtin rolin e ish-majorit në policinë ushtarake amerikane që kur lajmi u njoftua në vitin 2011.

“U kënaqa shumë ndërsa punova me Cruise. Ai është me të vërtetë një djalë i këndshëm,”-tha Child.

“Por në fund të fundit lexuesit kanë të drejtë. Madhësia e Reacher është me të vërtetë e rëndësishme dhe është një komponent i madh që tregon se kush është ai.”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *