33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Tradhtia e Tristianit, Kloe Kardashian: Dhimbja më e keqe

spot_img

Thuhet se Kloe Kardashian po e përjeton keq ndarjen pasi ajo ka shkruar në Instagramin e saj

Postimi i parë lexoi: “Dhimbja më e keqe që u dëmtua nga një person që ju e shpjeguat dhimbjen tuaj,”Fansat e saj e kanë mbështetur me komentet e tyre madje e kanë quajtur Tristianin një njeri të sëmureMesa duket Tristian nuk po përpiqet aspak të kërkoje falje dhe një burim i brendshëm ka thënë se ai nuk po e ka problem se nuk po e takon më Kloen dhe te bije  e tij True

 

 Khloe shared three different quotes on her social media

Një tjetër lajm ka tronditur internetin.

Përflitet se Tristan ka tradhtuar Khloe për rreth një muaj me Jordyn.

Disa burime kanë pohuar për “Hollywood Uncovered” se 21-vjeçarja, Woods, ka pasur një romancë të fshehtë me 27-vjeçarin prej disa javësh.

Pas festës ku u kapën mat, në mëngjes, thuhet se Jordyn i ka dërguar një mesazh Khloe ku i shkruante se ka ndenjur në shtëpinë e Tristan për t’u siguruar se ai nuk do e tradhtonte atë me dikë tjetër.

Më pas, pasi lajmet u shpërndanë me shpejtësi, Khloe ka debatuar me Jordyn, e cila është shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, ndërsa me Tristan është ndarë menjëherë.

 Khloe and Tristan pictured in happier times with their daughter True

 Jordyn is moving out of Kylie's mansion following the incident

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat