fbpx

Tragjedi në Shkodër, 21-vjeçarja e divorcuar hidhet nga ura

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1.jpg

Pas është divorcuar nga bashkëshorti një 21-vjeçare nuk e ka përballuar dot situatën dhe është vetëvrarë. Ajo është hedhur nga ura mesditën e sotme në Shkodër.

Vajza ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Stajka dhe

Policia ka shkuar në vendngjarje për të bërë hetimet ndërkohë që nuk bëhet i ditur emri i vajzës.

/Real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303