fbpx

Tragjedia në Kombinat/ Anisën e veshën me të bardha, Blerta se përcolli dot mamanë dhe motrën, atë e çuan në…

Dy ditë pasi u gjetën të vdekura në banesën e tyre pas vetëflijimit, janë përcjellë për në banesën e fundit, në Përmet, nënë e bijë, Zheneta dhe Anisa Josifi, përkatësisht 56 dhe 30 vjeçe

Në ceremoninë mortore kanë marrë pjesë miq e të afërm.

Anisën e kanë veshur me fustan të bardhë për t’i dhënë lamtumirën ndërsa vajza tjetër e familjes, Blerta e cila është e vetmja e mbijetuar nga kjo tragjedi, është shtruar në psikiatri.