fbpx

Tragjike/ 50-vjeçari vret veten, dyshohet se vuante nga depresioni, detajet e para

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Floq të Librazhdit, ku një 50-vjeçar ka varë veten. Bëhet me dije se viktima është identifikuar si Sh.H.

Raportohet se ende mbetet e paqartë se me kë jetonte dhe ku u gjet i vdekur.

50-vjeçari kreu këtë akt tragjik pasi vuante nga depresioni.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303