fbpx

Tragjike/ Babai vret vajzën, e përplas me makinë, pastaj e nxjerr dhe e qëllon me 20 plumba, arsyeja shokuese

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs.jpg

Një ngjarje tragjike ka tronditur Turqinë ku babai ka vrarë me breshëri plumbash vajzën e tij 28-vjeçare, pasi kjo e fundit refuzonte t’i tregonte se ku ndodhej nëna e saj. Sipas mediave, bëhet me dije se Mustafa Ali Yilmaz, 69 vjeç, përplasi me makinë, automjetin e vajzës Gulnur Yilmaz, 28 vjeçe, dhe më pas në mënyrë të dhunshme e ka nxjerrë atë duke i shkarkuar gjithë karikatorin mbi trupin e saj.

Babai monstër u largua nga vendngjarja në këmbë, por shpejt u kap nga policia. Ai tani do të përballet me akuzën për vrasje ku dhe pritet të merret masa burgim të përjetshëm.

Mediat turke bëjnë me dije se se e ëma e viktimës, Gulden Yilmas ishte shkurorëzuar nga Yilmas në janar të vitit të kaluar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303