fbpx

Tragjike/ Bie nga zetori, humb jetën një person, detajet e para

Një ngjarje tragjike është shënuar pak më parë në Korçë. Bëhet me dije se një person ka rënë nga zetori dhe ka humbur jetën.

I moshuar është nga fshati Dishnicë, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.