20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Tragjike/ Djali 3-vjeçar vdes pasi bie nga krevati i tezes, ai po luante kur…

spot_img

Një djalë tre vjeçar i cili kishte kërcyer mbi krevatin e tezes së tij u rrëzua dhe vdiq pasi ra katër kate poshtë.

Fëmija, i identifikuar nga policia si Daniel Galeas, do të festonte ditëlindjen e tij të katërt të hënën. Sipas policisë në NeëYork kur mjekët shkuan në vendngjarje e panë fëmijën të shtrirë në tokë, por sapo mbërriti në spital u shpall i vdekur.

Gjyshja e fëmijës, Maria Rivera tha se Daniel ishte nën kujdesin e tezes së tij 28-vjeçare, ndërsa nëna e tij punonte në Bronx. Në kohën që ndodhi ngjarja e rëndë në apartament ndodheshine dhe vëllezërit dhe motrat e Danielit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat