fbpx

Tragjike! Humb jetën 55-vjeçari, po lëvizte me makinë pune kur…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Sarandë, ku një 55-vjeçar ka humbur jetën. Raportohet se ai ka qenë duke lëvizur me makinë pune ekskavator me kovën lartë dhe aksidentalisht mjeti i tij ka prekur telat elektrik.

Sapo ka patur kontakt me energjinë elektrike, ka ndërruar jetë shtetasi P.A., 55 vjeç.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes së rëndë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303