fbpx

Tragjike/ Ishte duke punuar, ndërron jetë një person, e zë poshtë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd, ku një person teksa ka qenë duke punuar, ka ndërruar jetë.

Burime zyrtare nga policia sqaruan se rreth orës 12:00, në fshatin Dorëz, shtetasi K.K., duke punuar në banesën e shtetasit H.H., e ka zënë pompa e betoni dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndërruar jete.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.