fbpx

Tragjike/ Ndërron jetë 12-vjeçari, ra në gropën me ujë, detajet e para

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një tragjedi ka tronditur pak më parë Përrenjasin.

Mësohet se një fëmijë 12-vjeç teksa ka qenë duke luajtur ka rënë në një gropë me ujë me thellësi një metër dhe për pasojë ka ndëruar jetë.

Vijon…

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303