fbpx

Tragjike/ Ndërron jetë 12-vjeçari, ra në gropën me ujë, detajet e para

Një tragjedi ka tronditur pak më parë Përrenjasin.

Mësohet se një fëmijë 12-vjeç teksa ka qenë duke luajtur ka rënë në një gropë me ujë me thellësi një metër dhe për pasojë ka ndëruar jetë.

Vijon…