fbpx

Tragjike në Tiranë/ Vdes 1 person, makina po çonte të plagosurin tjetër në spital por rrugës…

tr.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet, ku dy elektriçistë kanë rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe një prej tyre ka ndërruar jetë në vend, ndërsa tjetri është jashtë rreziklut për jetën. Por mjeti që po i transportonte ata në drejtim të spitalit, ka përplasur një person me biçikletë, gjendja e të cilit nuk dihet ende. Njëri nga punonjësit ka humbur jetën rrugës për në spital, ndërsa tjetri po merr mjekim te Trauma. Vijon…

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303