21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Tragjike/ Pas vëllait, ndërron jetë në spital edhe 13-vjeçari, detaje tronditëse

spot_img

Rëndohet bilanci tragjik i aksidentit të ndodhur dje në Durrës. Pas vëllait të tij 15-vjeçar, 13-vjeçari i cili u dërgua me urgjencë në spital ka ndërruar jetë.

Dy të miturit, me inicialet F.K dhe D.H ishin duke lëvizur me një ciklomotor, kur u përplasën nga një automjet me drejtues personin me inicialet Xh. M. Ende nuk ka një informacion të saktë se çfarë e shkaktoi aksidentin, mirëpo grupi hetimor ende po heton shkaqet.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat