fbpx

Tragjike/ Përplaset nga makina, ndërron jetë drejtuesi i motorit, detajet e para…

Një aksident tragjik ka ndodhur pak më parë në aksin Levan – Tepelenë ku ka mbetur i vdekur drejtuesi i një motori.

Viktima është  përplas fatalisht nga një automjet ndërsa në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe mjekë të Spitalit të Fierit.