fbpx

Tragjike/ Po udhëtonte me motorin e punës, përplaset për vdekje 20-vjeçari shqiptar

Screenshot_34-9.jpg

Një 20-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë gjatë mesnatës në Athinë të Greqisë.

Sipas informacioneve për mediat, Niko Nikolli ishte duke udhëtuar me motorin e punës me të cilin shpërndante pica. Por, është përplasur për vdekje nga një automjet.

Advertisement

Nikolli ishte me origjinë nga fshati Troshan i Lezhës. Prej vitesh ai jetonte në Athinë dhe punonte si motorist.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303