fbpx

Tragjike/ Vdes një person, dyshohet se u infektua me COVID, detajet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë ku një 70 vjeçar, i prekur nga COVID-19, në 48 orët e fundit, i cili ndodhej i karantinuar në banesën e tij, ka humbur jetën. Sipas boldnews, nuk dihet nëse i moshuari ka pasur sëmundje të tjera shoqëruese dhe nëse është trajtuar me ndonjë medikament.