24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

‘Trajneri’/Chelsea kërkon legjendën franceze

spot_img

Roman Abramoviç nuk është tipi i presidentit që e tret me lehtësi një humbje 6-0 siç ishte ajo që pësoi Çelsi në fushën e Mançester Sitit. Në Angli, të gjithë janë të bindur se aventura e Mauricio Sarrit në stolin e bluve, ndonëse e nisi mjaft mirë, ka mbërritur në finish.Thuajse të gjithë tabloidët shkruajnë se në verë ish-trajneri i Napolit do t’i thotë lamtumirë Londrës. Siç raporton “The Sun”, krerët e klubit anglez kanë gjetur zëvendësuesin dhe ai quhet Zinedin Zidan, teksa tashmë po mendojnë dhe ekipin që do t’i vënë në dispozicion ish-trajnerit të Real Madridit./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat