fbpx

Trajneri i Skocisë, MekLish: Kam një plan…

imgID172307152.jpg.gallery.jpg

Trajneri i Skocisë, MekLish, pavarësisht se skuadra e tij vjen me shumë mungesa në Shqipëri, është i sigurt se do të arrijë të përballojë ndeshjen me kuqezinjtë.

“Nuk mendoj se dikush mund të thotë MecLish nuk ka eksperimentuar, se ai nuk ka parë larg për të kuptuar nëse kemi futbollistë të rinj të cilët mund të jenë të denjë për Kombëtaren.

Unë besoj se ne kemi lojtarët për të përballuar duke parë vetëm ato që kemi në dispozicioni. Ne kemi një plan dhe jemi shumë të sigurt në lidhje me të”, u shpreh MekLish.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *