fbpx

Tre të infektuar me Covid-19 në Gjykatën e Apelit, merret vendimi i menjëhershëm

Koronavirusi_test.jpg

Gjykata  e Apelit në Gjirokastër ka pezulluar punën. Raportohet se kryetari i gjykatës, prokurori dhe një gjykatës janë infektuar me koronavirus,

Po ashtu bëhet e ditur se gjykata do të qëndrojë e mbyllur deri në 25 nëntor, ndërsa do të zhvillohen vetëm masat e sigurisë që cilësohen si urgjente. Kujtojmë se shumë gjykata në vend janë prekur nga COVID-19, duke bërë kështu që në shumë prej tyre të ndalet puna.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303