fbpx

“Tregova Horrorin e jetës sime”. Alvisa publikon mesazhet e forta me Hysenin: S’po duroj dot më!

hsen.jpg

Në Për’Puthen Prime të shtunën që lam pas u transmetua një episod I fortë me tensione mes Alvisës dhe ish-të fejuarit të saj Hysenit. Teksa Alvisa denoncoi publikisht dhunën, përndjekjen, shantazhimin që i bënte Hyseni, ajo ka ndarë me ndjekësit dhe disa mesazhe në rrjetin social Facebook.

Në një prej tyre, ajo përmend mundësinë e denoncimit nëse edhe një herë përsëritet sjellja e tij.

Mes tjerash, Alvisa pyet se si mund të ndihet dikush i tradhtuar kur nuk ka qenë në lidhje, duke mohuar që ajo të jetë rikthyer me Hysenin pas “Për’puthen”.

Pas asaj që ndodhi të shtunën, Alvisa këtë javë nuk ka qenë në Për’puthen. Përmes një videoje që ia kishte dërguar stafit ajo kërkonte kohë të qetësohej dhe premtoi se do rikthehet për të thënë të vërtetën e saj. Bora zbuloi se çështja e Alvisës do diskutohet sërish gjatë “Për’puthen Prime” këtë të shtunë.

alvisa 1 alvisa 2 alvisa 3 alvisa 4
<
>

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303