21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Trendi i ri i bikinit, çmim marramendës

spot_img

Moda e bikineve këtë vit ka një shumllojshmëri ngjyrash dhe formash. Por ky dizajn i ri i ka lënë pa fjalë të gjithë.

Kostumi është i përbërë nga dy pjesë dhe është një ide e markës tendencë, Cult Gaia, Los Angeles. Në sajtin e kompanisë bikini është përshkruar si një reçipet pa krahë, akrelik dhe me dizanjo breshkash, i cili mund të vishet e dhe në ujë, pra në plazh, pishinë e kudo.

Ky lloj produkti ka lënë pa fjalë gjithë konsumatorët, por ajo që bën edhe më shumë përshtypje, është çmimi.

Reçipeti, i cili është quajtur “Bikini Shalese” , kushton plotë 590 dollarë.

Përshkrimi i plotë në sajtin e Cult Gaia, është:

Ky është bashkëpunimi ynë i parë për rrobat e banjës me dizajneren braziliane Adriana Degreas. Ky bashkëpunim është një miksim i të dy brendeve, West Coast Lifestyle dhe dhuntive braziliane. Një valë e surrealizmit tropikal”.

/real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat