17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Trendi i ri këpucëve të 2019-ës, çfarë duhet të dini

spot_img

Viti i ri po vjen dhe trendet e reja janë gati.

Trendi i ri i këpucëve të vitit 2019 vjen me një stil të veçantë.

1.Printet e kafshëve.

Printet e leopardit apo tigrit janë mjaft të përhapura por mund të shtohen edhe printet e lopës sikurse ka guxuar edhe Burberry në sfilatën e fundit.

 

 

                                     

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                              Burberry Print

2.Sandale të tejdukshme

                      Lucite Heels Chanel

3.Ngjyra e fortë e koralit

                           Maria Cornejo

4.Çizmet luftarake

5.Këpucët katrore

                               Fendi Square

6.Detaji i luspave të detit në ngjyrë të gjelbër.

                                 Carolina Hererra

7.Taka skulpturore

                              Jacquemus

8.Neon. Kjo ngjyrë nuk përdoret vetëm në rroba por edhe në çizme të gjata deri në kofshë sikurse i ka përdorur edhe Blonds në pasarelë.

                                  Blonds

9.Taka me mbërthyese të mbingarkuara

10.Detajet e rrjetës

11.Rripat e hollë

                          Rejina Pios

12.Çizmet ngjyrë levandoje (lejla, vjollcë)

                               Kate Spade

Burimi:Cosmopolitan

                                                                                                                       

                                                                                                                            

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat