fbpx

Treni përplas autobusin me pasagjerë, pasojat janë fatale (Video)

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1.jpg

Një i vdekur dhe 9 të plagosur, është bilanci i një aksidenti, ku një tren përplaset me autobusin.

Ndërkohë 57 pasagjerë shpëtuan pa lëndime pasi shoferi hapi derën e pasme në momentet e fundit dhe u tha që të zbrisnin me urgjencë.

Aksidenti ka ndodhur në Kazakistan, kur autobusi u bllokua mbi hekurudhë nga trafiku.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303