fbpx

Triumfoi në Lojërat Olimpike, Ilir Meta: Urime Distria Krasniqit, më të mirës së botës!

221654329_4227061667340074_7151889248822606034_n.jpg

Presidenti Ilir Meta ka uruar Distria Krasniqin për fitoren e Medaljes së Artë në xhudo. Meta ka ndarë disa foto në rrjetet sociale, ndërkohë që ka përgëzuar të gjithë ekipin e Kosovës.

‘Urime Distria Krasniqit, më të mirës së botës! Përgëzime Dritonit dhe mbarë ekipit, që kurrë nuk zhgënjen!’- shkruan Meta.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303