fbpx

Tronditëse/ 45-vjeçari pë*dhunon 30-vjeçaren, skema që përdori për ‘ta futur në grackë’

lajm.jpeg

Një tjetër lajm tronditës pushton mediat greke. Një 45-vjeçar shqiptar ka pë*dhunuar një 30-vjeçare. Sipas mediave greke, shqiptari u prezaktua fillimisht si klient para grekes e cila punonte në një lokal në Kolonaki.

Ai e ftoi që të dilnin për një pije dhe më pas e ftoi në banesën e tij, e cila ndodhej në të njëjtën rrugë me vendin ku ajo punonte.

Ajo pranoi dhe kur hynë në shtëpi, autori i krimit mbylli derën, e sulmoi dhe e pë*dhunoi. Kur ajo ia doli të shpëtonte nga duart e tij, hapi derën dhe ra mbi makinën e policisë duke kërkuar ndihmë, shkruajnë mediat greke.

Mediat greke shkruajnë se vajza ishte në gjendje të rënduar psikologjike dhe policia iu vu menjëherë në ndihmë. Ata vunë në pranga shqiptarin, identiteti i të cilit nuk është zbuluar ndërsa vajza u dërgua në spital për ndihmën e parë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303