fbpx

Tronditëse/ Gjendet e djegur në banesë 69-vjeçarja, detajet e para…

Një ngjarje e tmerrshme ka tronditur Mamurrasin. Mësohet se 69-vjeçarja Gjelina Hoti është gjendur e djegur në banesën e saj.

Ajo jetonte e vetme në banesë dhe dyshohet se është djegur disa ditë më parë.