fbpx

Tronditet Kavaja! Gjendet i vetëvarur në shtëpi, njoftohet urgjent policia, mësohet se…

auto_litari1521024730-1.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë, ku një 60-vjeçar ka varë veten. Bëhet me dije se viktima është Sh.Xh.

Policia është njoftuar në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar për këtë ngjarje.

Mësohet se ai është vetvarur dhe është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303