Tubimi i opozitës/ Protestuesit habisin me veprimin e radhës

Një protestues mjaft i veçantë është parë mbrëmjen e sotme para Kryeministrisë.

Ai ka marrë me vete dy gomerë, ku në njërin prej tyre është vendosur mbishkrimi ‘PS 30’.

Ndërkohë, në tjetrën raportohet se është shkruar emri i ministres Spiropali.

Protesta e opozitës sapo ka nisur dhe bëhet me dije se do të zgjasë deri në orën 22:00./real-news.tv