20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

U akuzua për veprimin e neveritshëm me sheikët në Dubai, reagon e revoltuar Enca

spot_img

Së fundmi të gjithë janë shokuar nga videot që janë bërë virale në rrjetet sociale me atë që ndodh mes vajzave të famshme dhe sheikëve të Dubait.

Ka pak kohë që në rrjetet sociale është bërë virale “Dubai Porta Potty” që i ka neveritur që të gjithë.

“Dubai Porta Potty” ka të bëjë me vajza të famshme apo influencuese, të cilat shkojnë në vendin luksoz jo vetëm për të shijuar disa ditë pushime, por edhe për diçka tjetër.Thuhet se ata përdoren si “tualete humanë”, pasi ne këmbim të pagesës lejojnë që persona të tjerë te kryejnë “nevojat personale” mbi to. Burra tepër të pasur organizojnë festa të çmendura dhe paguajnë shifra të mëdha për të kënaqur këto kërkesa të pazakonta.

Menjëherë pas këtyre videove virale në rrjet, shumë njerëz nisën të vendosin gishtin te shumë personazhe të cilët janë parë në Dubai shpesh. Mes tyre është edhe këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, e cila shkon vazhdimisht atje dhe ka zbuluar se është vendi i saj i preferuar.

Këngëtarja ka postuar vazhdimisht foto ku duket se kalon mjaft kohë Dubai dhe ajo tha se tashmë është rezidente aty por më vonë do zbulojë lidhjen e vërtetë me atë vend.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat