21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

U bë nënë për herë të parë, Kristina Baki publikon foton e parë të së bijës

spot_img

Së fundmi modelja shqiptare, Kristina Baki ka publikuar fotografinë e parë të vajzës që sapo ka sjellë në jetë. “Mirëseerdhe në këtë botë, vogëlushja ime Siera”, ka shkruar modelja krahas fotos së ëmbël. Megjithatë, Kristina nuk e ka zbuluar ditën që vogëlushja ka ardhur në jetë.

Kujtojmë që pak ditë më parë u raportua se modelja tashmë kishte mirëpritur në jetë vogëlushen e saj. Në fillim të këtij muaji, modelja organizoi një festë madhështore ku zbuloi dhe emrin që ajo së bashku me partnerin e saj kishin vendosur për vajzën e tyre.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat