fbpx

U bekua dje me Marget/ Marina Vjollca publikon foton e parë me vogëlushen e saj

mari.png

Moderatorja Marina Vjollca u bekua dje me ardhjen në jetë të vajzës së saj të cilën e quajti Marget. Moderatorja ka ndarë në rrjetet sociale edhe foton e parë të vogëlushes së saj. Në foto shihen duart e moderatores dhe Getoarit duke mbajtur dorën e vockël të saj.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI 24/11/2021”, ka shkruar Marina krahas fotos.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303