fbpx

U bekuan me Atara-n/ Moderatori Turjan Hysko publikon foton e parë familjare

pamje.png

Moderatorët Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë të një vajze me emrin Atara.

Menjëherë pas lindjes së saj, dyshja nuk u kursyen dhe ndan foton e parë të vogëlushes.

Mëngjesin e sotëm, ka qenë Turjani që ka publikuar portretin e plotë familjarë, ku çifti shihen teksa po i lexojnë përralla vogëlushes së tyre.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303