fbpx

“U bëmë 4”, Kryebashkiaku aktor bëhet baba për herë të dytë

Aktori i humorit Erion Isai, është bërë baba për herë dytë.

Erioni dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të dytë, të cilën kanë vendosur të quajnë E’dua.

“U bëmë 4. Faleminderit Zot. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E’dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë. Nga sot, shërbëtor i tre princeshave”, shkruan Erioni krahas fotos ku duket dora e vogëlushes.

Ai dhe bashkëshortja duket se kanë zgjedhur mjaft emra të veçantë për vajzat, pasi edhe vajza e parë quhet Ajër.