fbpx

U bënë prindër për herë të parë, pas 4 muajsh çifti i famshëm sërish gati

01-Sophie-Turner-Joe-Jonas-us-open-2018-billboard-1548-compressed.jpg

Këngëtari Joe Jonas dhe aktorja  Sophie Turner u bënë prindër për herë të parë në muajin korrik.

Çifti u bekua me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Willa.

Burime  për Us Weekly thonë se Sophie dhe Joe po planifikojnë të zgjerojnë familjen e tyre.

Sipas këtyre burimeve çifti i famshëm po tentojnë të bëjnë një fëmijë tjetër, vetëm pak muaj pas lindjes së vajzës.

Joe dhe Sophie po tentojnë të bëjnë një tjetër fëmijë. Ata janë shumë të lumtur për zgjerimin e familjes së tyre. Ata janë afruar akoma më shumë bashkë pas lindjes së vajzës dhe dëshirojnë të kenë një familje të madhe”, ka thënë burimi në fjalë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303