33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

U dhunua me sende të forta, mjekët e Lezhës protestë për kolegun e tyre

spot_img

Një ditë pas dhunimit të mjekut Zef Doda në ambjentet e spitalit të Lezhës, stafi mjekësor i këtij spitali ka ndërprerë punën dhe ka dalë në protestë në shenjë solidariteti me kolegun e tyre si dhe për të dënuar dhunën ndaj bluzave të bardha.

Mjekët thonë se ndihen të pasigurtë në vendin e punës dhe kërkojnë mbrojtje, pasi janë raste të përsëritura.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat