fbpx

U dogj brenda në banesë, viktima ishte gruaja e ish-boksierit shqiptar

Një grua 69 vjeç u gjet sot e djegur në banesën e saj në Mamurras.

Raportohet se viktima, Gjelina Hoti, është bashkëshortja e ish-boksieri Pal Hoti, dyshohet se ka rënë në kontakt me energjisë dhe më pas është djegur.